DİZİ

Zeytin Ağacı Dizisi Yurt Dışına Açıldı! Dizi Resmen Birinci Oldu

Zeytin ağacı dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları elde etti. Alınan bilgiler neticesinde dizi Türkiye dışında yurt dışında da çok büyük ilgi gördü ve işte haberin detayları..

GOOGLE News Abone Olun

Zeytin ağacı dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden bir proje oldu. Netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan zeytin ağacı dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Tuba Büyüküstün’ün başrollerde yer alması ile birlikte dizi Türkiye dışında yurt dışında da izlenme rekorları kırdı. Bunun ile birlikte netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan zeytin ağacı dizisi izlenme rekoru kırarak ilk sıraya yerleşti.

Zeytin Ağacı Dizisine Yoğun İlgi 

Tuba Büyüküstün uzun sürenin ardından zeytin ağacı isimli dizide başrolde yer almayı kabul etti. Bunun ile birlikte dizinin başrol oyuncusu dışında konusu itibarı ile de ilgi çektiği ortaya çıktı. Türkiye dışında yurt dışındaki izleyiciler de zeytin ağacı dizisinin çok başarılı olduğunu belirterek şimdiden ikinci sezonun olup olmayacağını sorguluyor.

Kaliteli çekimleri ile de ön plana çıkan zeytin ağacı dizisi netflix’te izlenme rekoru kırarak en çok izlenen diziler arasında yer aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu