DİZİ

Yaz Dizilerinden Biri Resmen İsyan Bayrağını Çekti! Resmen Final Yapıyor!

Yaz dizileri bu sene en çok eleştiri alan projeler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ekran başındaki izleyiciler dizileri eleştiriyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Yaz dizileri bu sene istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde en çok eleştiri alan diziler arasında ise seversin ve senden daha güzel isimli proje yer alıyor. Ayrıca Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Ah Nerede isimli dizide yine bu senenin en çok eleştiri alan projesi oldu.

Ah Nerede Dizisi Sona Yaklaştı 

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ah nerede isimli dizi alınan bilgiler neticesinde yayınlanan son bölümünde çok kötü reyting sonuçları ile karşı karşıya kaldı. Bunun ile birlikte dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile eleştirilmeye devam ediyor. Yayınlanan son bölümü ile birlikte reyting sonuçları açıklanınca Ah Nerede dizisinin en kötü sonucu aldığı da ortaya çıktı. Böylece ekran başındaki izleyiciler dizinin akıbetini merak ederken kemik izleyici kadrosu ise Ah Nerede isimdi dizinin Yeşilçam projesinden uyarlandığını söyleyerek bitmesini iyi karşılamıyor. Henüz resmi bir açıklama dahi yapılmasa da dizinin ilerleyen süreçlerde final kararı alacağı da söyleniyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu