DİZİ

Yaz Dizilerinden Biri Rekora Koşuyor! Dizi 3 Milyon İzlenmeye Ulaştı

Yaz dizilerinden bir dizi yaklaşık 3 milyon izlenmeye ulaştı. Alınan bilgiler neticesinde ekran başındaki izleyiciler Duy beni isimli diziye ilgisini arttırıyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Yaz dizilerinin peş peşe gelmesinin ardından ekran başındaki izleyiciler bazı projeleri eleştirdi ve bazılarını ise beğendi. Alınan bilgiler neticesinde yaz dizileri arasında yer alan bir dizi ise çok beğenildi. Bunun ile birlikte ekran başındaki izleyiciler diziye olumlu yönde eleştiriler yaparken alınan bilgiler neticesinde dizinin izlenme oranı ise YouTube’dan yaklaşık olarak 3 milyona ulaştı.

Duy Beni Dizisi Rekora Koştu!

Yaz dizileri arasında en çok rağbet gören dizilerin başında Duy Beni isimli proje yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde kimi yaz dizileri final yapmaya hazırlanırken bunun ile birlikte Duy beni isimli dizi ise YouTube’dan yaklaşık olarak 3 milyon izleyiciye sahip oldu. YouTube dışında normal günü ve saatinde de kemik izleyici kadrosuna sahip olan Duy beni isimli dizi alınan bilgiler neticesinde diğer dizilerden daha farklı konusu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ekran başındaki izleyiciler Duy Beni isimli dizinin diğer projelerden farklı olduğunu dile getirerek gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile çok iyi bir proje olduğunu savundu. Bunun ile birlikte dizinin YouTube’da çok iyi bir sonuç elde etmesinin ardından şimdiden yeni bölümünde neler olacağı ise sosyal medyadan tartışılıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu