DİZİ

Yasak Elma Dizisinden Şok Ayrılık! Şevval Sam Resmen Duyurdu..

Yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde bir oyuncunun diziye veda edeceği söyleniyor ve işte haberin detayları...

Yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarının en çok izlenen ve beğenilen dizileri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde yasak Elma dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarına imza attı. Bunun ile birlikte yeni sezonu hazırlanan yasak elma dizisinden bir oyuncunun ayrılacağı söyleniyor. Bu haber ise ekran başındaki izleyicileri tedirgin etti.

Yasak Elma Dizisi Ayrılık Haberi İle Sarsıldı..

Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisi bir ayrılık haberi ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde yasak elma dizisinde Ender karakterini hayat veren Şevval Sam’ın diziden ayrılacağına dair iddialar ortaya atıldı. Ekran başındaki izleyiciler ise Ender karakterinin yasak elma dizisinden ayrılmasının ardından kadroda büyük bir boşluk olacağını savunuyor. Bu iddialar ile birlikte Şevval Sam’dan herhangi bir açıklama gelmemesi ile hayranları böyle bir ihtimalle olanak dahi vermiyor.

Başa dön tuşu