DİZİ

Yasak Elma Dizisinde Bir İlk Yaşanıyor! Resmen Duyuruldu

Yasak Elma dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alan bir yapımı oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizinin oyuncu kadrosu ile alakalı gerçekler de ortaya çıktı ve işte haberin detayları

GOOGLE News Abone Olun

Yasak Elma dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluma devam eden bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da birtakım iddialar da ortaya atıldı. Yasak elma dizisinden bazı oyuncuların ayrılacağına dair iddialar gündeme gelse de buna dair herhangi bir Resmi açıklama yapılmadı. Özellikle Ender karakterinin yeni sezonda olmayacağına dair söylentiler sosyal medyada büyük Yankı uyandırsa da alınan bilgiler neticesinde Şevval Sam yeni sezonda Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacağını belirtti.

Yasak Elma Dizisinden Açıklama 

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan yasak Elma dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde dizinin yeni sezonu merak ile beklenirken Ender karakterine dair sonunda beklenen açıklama geldi. Kim iddialar Ender karakterinin diziden ayrılacağını söylese de karaktere hayat veren Şevval Sam yeni sezonda da kadroda olacağını resmen duyurdu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu