DİZİ

Yargı Dizisi Sınırlarını Zorladı! Dizi Resmen Yurt Dışına Açıldı..

Yargı dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak adeta sınırlarını zorladı ve işte haberin detayları...

Yargı dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yapımlar arasında yer aldı. Alınan bilgiler neticesinde Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan yargı dizisi ilk sezonu ile adeta neredeyse her gün gündem olmayı başardı.

Yargı Dizisine Büyük Şok!

Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan yargı dizisi oyuncu kadrosu ile de sınırlarını zorladı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı yargı dizisi Türkiye dışında yurt dışında da izlenme rekorları kırdı. Alınan bilgiler neticesinde çok iyi bir çıkış yakalayan dizi yurt dışında birçok örgüye sahip oldu. Ekran başındaki izleyiciler dizinin çok iyi senaryo edildiğini söyleyerek şimdiden yeni sezonunu merak ile beklediklerini dile getirdi. Bunun dışında alınan bilgiler neticesinde yargı dizisinin eski bölümleri ise YouTube’dan neredeyse rekor seviyede izlenme oranına ulaştı. Türkiye’deki izleyiciler ise yargı dizisinin yeni sezonu için adeta gün saymaya başladı.

Başa dön tuşu