MAGAZİN

Tuba Büyüküstün Rekor Tazeledi! Ünlü Oyuncu Resmen Yurt Dışına Açıldı

Tuba Büyüküstün güzelliği ve karakteri ile en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. En son rol aldı zeytin ağacı dizisinde çok büyük bir çıkış yakaladı...

GOOGLE News Abone Olun

Tuba Büyüküstün güzelliği ve yeteneği ile magazin gündemini bomba gibi düştü. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu en son netflix ekranlarını izleyiciler ile buluşan zeytin ağacı isimli dizide ekran karşısına çıktı. Yeteneği dışında güzelliği ile de ön planda olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün Türkiye dışında yurt dışından da birçok hayran kitlesine sahip olmayı başaran isimler arasında yer aldı.

Tuba Büyüküstün’e Yoğun İlgi 

Netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan zeytin ağacı isimli dizide çok iyi bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün alınan bilgiler neticesinde sergilediği yetenek ile ön plana çıkmayı başardı. Ünlü oyuncu ya Türkiye dışında yurt dışından da birçok ilgi vardı.

Ilgilerin oda olan ünlü oyuncuya sosyal medyadan birçok mesaj da geldi. Hayranları Tuba Büyüküstün’ün çok iyi bir performans sergilediğini dile getirerek ünlü oyuncunun sürekli ekranda olması gerektiğini de vurguladı. Bu zamana kadar televizyon dizilerinde rol alan ünlü oyuncu şimdi ise netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan zeytin ağacı dizisinde yer alıyor. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde dizi en çok izlenen diziler arasına da girdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu