DİZİ

Tuba Büyüküstün Bomba Gibi Geliyor! Zeytin Ağacı Dizisi İçin Nefesler Tutuldu..

Tuba Büyüküstün en son rol aldığı projenin ardından oyunculuğa ara vermişti. Alınan bilgiye göre ünlü oyuncu Zeytin Ağacı dizisi ile gündeme geldi. İşte haberin tüm detayları...

Tuba Büyüküstün en son sefirin kızı isimli dizide rol alarak hayranlarının karşısına çıkmıştı. Şimdi ise alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu ekranları tekrardan dönme kararı aldı.
Tuba Büyüküstün hayranlarına müjdeli haber Sonunda geldi. Alınan bilgiler neticesinde netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanan zeytin ağacı isimli dizi için geri sayım başladı. Dizinin başrol oyuncusu ise Tuba Büyüküstün olacak.

Tuba Büyüküstün Hayranlarına Müjde!

Türkiye’de değil dünyada da büyük bir üne kavuşan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun hayranları Tuba Büyüküstün’ün zeytin ağacı ile ekranlara gelmesini merak ile bekliyor. Alınan bilgiler neticesinde dizi hakkında sonunda beklenen açıklama yapıldı ve dizinin yarın netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşacağı ortaya çıktı. Geçen yıl Ayvalık’ta çekimleri gerçekleşen zeytin ağacı dizisinin oyuncu kadrosu ise bir hayli güçlü. Tuğba Büyüküstün dışında Seda Bakan, Murat Boz, Rıza Kocaoğlu ve Fırat Danış gibi birçok oyuncu projenin kadrosunda yer alıyor. 8 bölümden oluşan dizi ise şimdiden merak söz konusu olurken, alınan bilgiler neticesinde proje Tuba Büyüküstün sayesinde sadece Türkiye’de değil diğer ülkelerde de büyük ilgi görmeye başladı.

Başa dön tuşu