DİZİ

Tozlu Yaka Dizisi Viral Oldu! Dizi Rekora Koşuyor!

Tozlu yaka dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları aldı. Alınan bilgiler neticesinde dizi iyi bir çıkış yakaladı ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Tozlu yaka dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam eden bir yapım oldu. Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan tozlu yaka dizisi alınan bilgiler neticesinde diğer projelere oranla çok iyi bir reyting sonucu yakalamasının ardından YouTube’dan da birçok kişi tarafından izlendi. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde dizinin diğer rakiplerine oranla çok iyi bir ilerleme kaydettiği de ortaya çıktı. Ekran başındaki izleyiciler ise tozlu yaka dizisinin iyi bir ilerleme kaydettiğini söyleyerek diziye dair olumlu eleştirilerde bulundu.

Tozlu Yaka Dizisinden Büyük Çıkış 

Yaz dizileri arasında en çok rağbet gören projeler içerisinde yer alan tozlu yaka dizisi alınan bilgiler neticesinde çok iyi bir izlenme oranına sahip oldu. Bunun ile birlikte dizinin ilerleyen bölümlerde daha iyi reyting sonuçları yakalaması beklenirken alınan bilgiler neticesinde tozlu yaka dizisi ekran başındaki izleyicilerden de tam not aldı. Dizinin şimdiden yeni bölümünde neler olacağı ise araştırma söz konusu oldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu