MAGAZİN

Sinem Ünsal Yanlış Bilinen Doğrular Hakkında Konuştu! Öyle Şeyler İtiraf Etti ki..

Sinem Ünsal son zamanların en çok konuşulan kadın oyuncuları arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu Sinem Ünsal kendisi hakkında açıklama yaptı. İşte haberin tüm detayları...

Sinem Ünsal son dönemde en çok konuşulan kadın oyuncuları arasında yer alıyor. Özellikle mucize Doktor isimli dizide Hayat verdiği Nazlı karakteri ile kariyerinde çok güçlü bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu başrollerin aranan kadın oyuncuları arasında yer aldı.

Sinem Ünsal Yanlışları Düzeltti..

Ünlü oyuncu Sinem Ünsal gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu oldu. Alınan bilgiler neticesinde sezon başından bu yana Elbet Bir Gün isimli dizide rol alan ünlü oyuncu projenin final yapmasının ardından gizli saklı isimli polisiye komedi projesinin kadın başrol oyuncusu oldu. Halit Özgür Sarı ile başrolde yer alan ünlü oyuncu güzelliği ve yeteneği ile ekran başındakilere adeta kendine hayran bıraktı.
Ünlü oyuncunun popüler statüsünün artmasının ardından hakkında yazılan bilgiler de daha çok dikkat çekmeye başladı. Katıldığı bir programda kendisi hakkında yanlış bilinen hatalar hakkında konuşan Sinem Ünsal doğum gününün cahil yanlış yazıldığını dile getirdi. Bunun ile birlikte babasının Azeri annesinin Çerkez göçmeni olduğunu söyleyen ünlü oyuncu kendisinin Foça’da büyüdüğünü ve bir Kafkas kızı olduğunu ifade etti.

Başa dön tuşu