DİZİ

Seversin Dizisinin Fişi Çekildi! İzleyicilerden Şok Edici Eleştiri!

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da yoluna devam eden bir proje oldu. Ekran başındaki izleyiciler ise seversin dizisinin akıbetini merak ediyor. Ve işte haberin detayları...

Seversin dizisi yaz dizileri arasında yer alan bir proje olsa da alınan bilgiler neticesinde dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reyting sonuçları elde edemeyerek eleştiri üzerine eleştiri aldı. Ekran başındaki izleyiciler seversin isimli dizinin çok iyi bir performans sergilemediğini söyleyerek dizinin gerek konusunu gerek ise oyuncu kadrosunu eleştirdi. Bu eleştirilerin ardından seversin dizisinin kemik izleyici kadrosu ise dizinin final yapıp yapmayacağını araştırıyor.

Seversin Dizisi Adeta Talan Oldu..

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşma seversin isimli dizi alınan bilgiler neticesinde günden güne izleyici kaybı yaşıyor. Ekran başındaki izleyiciler ise seversin dizesinin bu kadar az reyting almasına şaşırmadıklarını sosyal medya hesaplarından her defasında bildiriyor. Alınan bilgiler neticesinde ekran başındaki izleyiciler de seversin dizisinin çok iyi bir proje olmadığını yaz dizilerinin birbirine benzediğini her fırsatta savunuyor. Peki ama seversin dizisinin akıbeti ne olacak bu soru ise dizinin kemik izleyici kadrosunu telaşlandırıyor. Alınan bilgiler neticesinde seversin dizisi son bölümü ile çok kötü reytingler elde etse de daha final kararı ile karşı karşıya kalmadı. Yani dizinin final yapacağına dair herhangi bir açıklama yapılmaması da dikkatlerden kaçmadı. Fakat bundan sonraki bölümlerde seversin dizisinin çok iyi reyting sonuçları alamayacağı da biliniyor.

Başa dön tuşu