DİZİMAGAZİN

Seversin Dizisinde Büyük Olay! Ortalık Resmen Karıştı!

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları almasa da kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. İşte haberin tüm detayları...

Seversin isimli dizi ekranlara geldiği günden bu yana çok büyük umutlar ile başlasa da alınan bilgiler neticesinde istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. Bundan dolayı ekran başındaki izleyiciler dizinin akıbetini araştırır duruma geldi.

Seversin Dizisinde Neler Oluyor?

Bunun ile birlikte dizinin akıbeti merak söz konusu olurken alınan bilgiler neticesinde YouTube’da seversin dizisi birçok izleyici kitlesine sahip oldu. Böyle olunca da adeta kafalar karıştı. Dizinin izleyici kadrosu seversin isimli projenin YouTube’da çok iyi sonuçlar aldığını sosyal medya hesabından paylaşırken dizinin ekranlara geldiği gün reyting sonuçlarının açıklanması herkesi şaşkına çevirdi. Çünkü seversin dizisi reyting sonuçlarında adeta yere çakıldı böyle olunca da izleyiciler bir hayli şaşırdı. Peki ama şimdi ne olacak? Seversin isimli dizi final yolunda mı ilerliyor? Ekran başındaki izleyiciler bu sorulara adeta cevap arıyor.

Başa dön tuşu