DİZİ

Seversin Dizisi Sona Yaklaşıyor! İzleyiciler Diziyi Acımasızca Eleştirdi.. Sonunda Beklenen Oldu..

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi sonuçlar elde edemedi. Alınan bilgiye göre Seversin dizisi günden güne izleyici kaybı yaşıyor. İşte haberin tüm detayları...

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana istediği reytingleri elde edemedi. Alınan bilgiler neticesinde seversin isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile eleştiri odağı oldu. Bu eleştirilerin ardından dizinin akıbeti ise ekran başındaki izleyiciler tarafından merak söz konusu oldu. Ekran başındaki izleyiciler dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor.

Seversin Dizisi Eleştiri Odağı Oldu!

Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan seversin isimli dizi yayınlandığı günden bu yana çok büyük umutlar ile başlasa da istediği reyting sonuçlarını alamadı. Hatta kanal dizinin ilerleyen bölümlerde iyi bir reyting yakalayacağını düşünse de seversin dizisi günden güne izleyici kaybı yaşıyor. Fakat alınan bilgiler neticesinde her şeye rağmen dizinin final yapacağına dair herhangi bir açıklama yapılmaması da gözlerden kaçmadı. Ekran başındaki izleyiciler ise seversin isimli dizinin yaz dizileri arasında en vasat projelerden biri olduğunu ifade ediyor. Kimi izleyiciler ise seversin dizisinin Çilek kokusu dizisi ile örtüştüğünü söylüyor. Bu eleştirilere rağmen seversin dizisinin akıbeti ise kemik izleyici kadrosu tarafından merak ediliyor.

Başa dön tuşu