DİZİ

Seversin Dizisi Sınırlarını Zorladı! Sonunda Beklenen Oldu! Dizide Her Şey Sil Baştan Yaşanıyor!

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi sonuçlar elde edemedi. Peki ama Seversin dizisinin akıbeti ne olacak? İşte haberin tüm detayları...

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları elde edemedi. Alınan bilgiler neticesinde her hafta çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan seversin dizisi istediği reytingleri elde edememesi ile birlikte kimi izleyiciler bu projenin final yapacağını söylese de final kararına karşı herhangi bir açıklama yapılmadı. Ekran başındaki izleyiciler ise seversin dizisinin akıbetini merak ediyor.

Seversin Dizisi Youtube’de Rekor Kırdı..

Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan seversin isimli dizi yayınlandığı günden bu yana çok büyük umutlar ile başlasa da istediği reyting sonuçları elde edemeyerek günden güne reytinglerde gerileme yaşadı. Fakat alınan bilgiler neticesinde Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan seversin dizisi her ne kadar reytinglere yenik düşse de YouTube’da bunun tam tersi yaşanıyor. Alınan bilgiler neticesinde seversin isimli dizi YouTube’da adeta rekor seviyede izlenme oranı elde etti. Bizi neredeyse YouTube’da en çok izlenen yaz dizileri arasında yer almayı da başardı.

Başa dön tuşu