DİZİ

Seversin Dizisi Final Kervanına Dahil Oldu! Dizinin Final Tarihi Resmen Açıklandı

Seversin dizisi final kararı ile gündeme geldi. Alınan bilgiler neticesinde dizi final yaparak ekranlara veda edecek ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Seversin dizisi final kararı alarak magazin gündemine bomba gibi düştü. Alınan bilgiler neticesinde yaz dizileri arasında yer alan seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana istediği reyting sonuçlarını alamayarak final kararı ile gündeme geldi. Bunun ile birlikte dizinin final yapacağına dair açıklama kanal ve yapım ekibinden geldi. Yapılan açıklamalar neticesinde seversin isimli dizinin Eylül ayında yani 13. bölümü ile birlikte ekranlara veda edeceği ortaya çıktı. Dizinin kemik izleyici kadrosu ise bu durum karşısında çok şaşırdıklarını dile getirdi.

Seversin Dizisi Sona Yaklaştı 

Yaz dizileri arasında en düşük reyting oranına sahip olan seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok kötü reyting sonuçları alan projeler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde kanal ve yapım ekibi her ne kadar diziye şans verse de dizi yayınlanan son bölümü ile birlikte çok kötü reyting sonuçları elde etti. Bunun ile birlikte kanal ve yapım ekibi seversek isimli dizinin Eylül ayında 13. bölümü ile birlikte ekranlara veda edeceğini açıkladı. Seversin dizisinin kemik izleyici kadrosu ise dizinin yağ dizileri arasında en akıcı proje olduğunu savundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu