DİZİ

Seversin Dizisi Final Kararına Karşı Öyle Bir şey İle Karşı Karşıya Kaldı ki..

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları almayarak final kararı ile karşı karşıya kaldı ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Seversin dizisi yayınlandığı yerden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da yoluna devam eden bir yapım oldu. Kanal ve yapım ekibi seversin dizisini her ne kadar bir şans daha verse de alınan bilgiler neticesinde istediği reyting sonuçlarını elde edemeyen seversin dizisi sonunda yolun sonuna yaklaştı. Ekran başındaki izleyicilerden en çok eleştiri alan yaz dizileri arasında yer alan seversin dizisinin final kararının ardından ortaya çıkan sonuçlar ise ekran başındaki izleyiciler ile birlikte herkese şaşkına çevirmeyi başardı.

Seversin Dizisinden Şok Edici Sonuçlar 

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan ve romantik komedi dalındaki diziler arasında yer alan seversen dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile ekran başındaki izleyicilerin eleştiri odağı oldu. Alınan bilgiler neticesinde sanal ve yapım ekibi dizinin final yapacağını açıkladıktan hemen sonra yayınlanan fragman ise birçok kişi tarafından izlendi. Seversin dizisinin fragmanını bu denli izlenmesi ise ekran başındaki izleyicileri şaşırttı. Kimi izleyiciler seversin dizisinin hala final kararında ısrarcı olup olmadığını merak ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu