DİZİ

Seversin Dizi Severler Ayağa Kalktı! Sosyal Medya Adeta Karıştı!

Seversin dizisi yaz dizileri arasında en dikkat çeken yapımlar arasında yer alsa da istediği reyting sonuçları elde edemedi. Bunun ardından dizinin kemik izleyici kadrosu ise sosyal medyada açıklamalarda bulundu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Seversin dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde konusu ve oyuncu kadrosu ile en çok eleştirilen diziler arasında yer alan seversin dizisi en kötü reyting sonuçları alan dizilerin başında yer alıyor. Sonuçların açıklanmasının ardından seversin dizisinin kemik izleyici kadrosu ise sosyal medyadan açıklamalarda bulunarak senden daha güzel isimli dizinin konusunun da aynı olduğunu savundu. Seversin dizisinin bu kadar kötü reytingler almasını beklemediklerini dile getiren kemik izleyici kadrosu tepkisini belli etti.

Seversin Dizisi Ortalığı Karıştırdı 

Bütün yaz dizilerinin birbirine benzediğini dile getiren izleyiciler özellikle seversin dizisinin bir dönem Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Çilek kokusu isimli dizi ile neredeyse aynı olduğunu ifade etti. Bunun ile birlikte diziyi izlemek istemediklerini söyleyen ekran başındaki izleyiciler Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan seversin dizisinin başarılı bir yapım olmadığını da savundu. Bu açıklamaları istinaden dizinin kemik izleyici kadrosu ise senden daha güzel isimli dizinin daha basit kaçtığını söyledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu