MAGAZİN

Serenay Sarıkaya Hayranları Ayağa Kalktı! Sosyal Medyada Şok Edici İddialar!

Serenay Sarıkaya gerek güzelliği gerek yeteneği ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Fakat ünlü oyuncunun ne zaman yeni bir dizi ile ekranlara geleceği merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Serenay Sarıkaya gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile en çok konuşulan isimler arasında bulunuyor. Bu zamana kadar rol aldığı projeleri hakkıyla yerine getiren ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya uzun bir süre ekranlardan uzak kalıp dinlenmeyi tercih etti. Bunun ardından ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın hayranları ise yeni projeyi merak ile beklediklerini her fırsata dile getiriyor.

Serenay Sarıkaya Ekranlardan Uzak Kaldı..

Bu zamana kadar rol aldığı projelerde Hayat verdiği karakterleri hakkıyla yerine getiren ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Şimdi ise dinlenmeyi tercih ederek ekranlardan biraz daha uzak kaldı. Ünlü oyuncunun ekranlardan uzak kalmasının ardından hayranları da harekete geçti. Serenay Sarıkaya hayranları sosyal medyadan ünlü oyuncunun fotoğrafının altına yorum yaparak ne zaman ekranlara geleceğini merak ettiklerine dile getirdi.

En son Disney Plus ile anlaşma sağlayan Serenay Sarıkaya’nın bu platformda hangi projeyi kabul edeceği merak edilirken ünlü oyuncunun herhangi bir açıklama yapmaması ise dikkatlerden kaçmadı. Serenay Sarıkaya hayranları ünlü oyuncunun bir an önce yeni bir projeyi kabul ederek ekranlara gelmesi büyük bir sabırsızlık ile beklediklerini ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu