MAGAZİN

Serenay Sarıkaya Hayranları Adeta Çıldırdı! Ünlü Oyuncuya Büyük Rest..

Serenay Sarıkaya hem güzelliği hem de yeteneği ile ön plana çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın ne zaman ekranlara geleceği ise merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

Serenay Sarıkaya gerek güzelliği gerek ise yeteneği ile en çok konuşulan oyuncular arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde bir süre ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın hayranları ise bu duruma adeta tepki gösterdi. Serenay Sarıkaya hayranları ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara çıkacağını merak ile bekliyor.

Serenay Sarıkaya Hayranları Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Serenay Sarıkaya hayranları ünlü oyuncuyu ekranlarda görmek istediklerini belirterek sosyal medya hesapları üzerinden ünlü oyuncuyu yorum yağmuruna tuttular. Ünlü oyuncunun birçok hayranı Serenay Sarıkaya’nın hiç ara vermeden ekranlara çıkmasını istediklerini söyledi. Ünlü oyuncunun uzun süredir ekranlarda olmadığını dile getiren Serenay Sarıkaya hayranları resmen üzüntüsünü ifade etti. Serenay Sarıkaya’yı ekranda görmek istediklerini belirterek onun çok yetenekli bir oyuncu olduğunu söylediler. Şimdi ise gözler ünlü oyuncunun proje açıklamasına çevrildi.

Başa dön tuşu