DİZİ

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Final Kararı mı Aldı? Dizi Adeta Sıkışmış Vaziyette..

Seni Kalbime Sakladım dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Ekran başındaki izleyiciler ise dizinin akıbetini merak ediyor ve işte haberin detayları...

Seni kalbime sakladım dizisi TRT 1 ekranlarının romantik komedi dalında projesi olarak ön plana çıkmayı başardı. TRT 1 ekranlarında her hafta perşembe günü yayınlanan seni kalbime sakladım isimli dizi alınan bilgiler neticesinde konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fakat Perşembe günü duy beni ve gelsin hayat bildiği gibi isimli dizilerin yayınlanması üzerine seni kalbime sakladım dizisi büyük bir kırılma yaşıyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Büyük Kırılma Yaşıyor..

TRT 1 ekranlarında her hafta perşembe günü izleyiciler ile buluşan seni kalbime sakladım dizisi rakiplerine karşı gelemedi. Alınan bilgiler neticesinde Perşembe günü gelsin hayat bildiği gibi ve duy beni isimli dizilerde çok iyi sonuçlar alarak yoluna devam eden iki proje oldu. Bunun üzerine arada kalan seni kalbime sakladım dizisi ise kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Ekran başındaki izleyiciler ise Perşembe günü başarılı projeler olduğunu söyleyerek hangi diziyi izleyeceklerini şaşırdıklarını ifade etti.

Başa dön tuşu