DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisinden Şok Edici Fragman! Efsun Gözyaşlarını Tutamadı..

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Senden daha güzel isimli dizinin yeni bölümünde yaşanacak olanlar ise herkes içerisine çevirdi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Senden Daha Güzel dizisinin alınan bilgiler neticesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak olanlar ise herkese şaşkına çevirmeye devam ediyor. Her ne kadar yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da senden daha güzel ve seninle dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam eden bir yapım oldu.

Senden Daha Güzel Dizisi Gündem Oldu!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizinin yeni bölüm fragmanı yine ağızları açık bırakmayı başardı. Efsun ve emir arasındaki aşk skandalı günden güne artarken bir takım sırlar da ortaya çıkar. Alınan bilgiler neticesinde senden daha güzel isimli dizinin yeni bölüm fragmanında Efsun gözyaşlarına hakim olamayarak Emir’in kendinden bir şeyler sakladığını düşünür. Bir takım kendi iç muhasebesini yapan Emir ise Efsun’dan bir şeyler sakladıkça kendini suçlu hisseder. Emir ve Efsun arasındaki aşk günden güne artarken bu duruma bir köstek de çıkar.

Her ne kadar Emir efsun’a olan duygularından emin olup yolunu devam etme kararı alsa da sakladığı sırlar bir bir kendini gösterir. Senden Daha Güzel isimli dizi yeni bölümü ile FOX TV ekranlarında her hafta izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu