DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisinden Olay Fragman! Emir Ve Efsun Nişanlanıyor!

Senden Daha Güzel dizisinin fragmanı ekran başındaki izleyicileri şaşkına çevirdi. Emir ve Efsun arasında yaşanan yakınlaşma ise izleyicileri sevindirdi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları almasa da kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde sizinle kemik izleyici kadrosu yeni bölümünde ne olacağını merak ile beklerken sonunda Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Emir ve Efsun arasında bir yakınlaşma söz konusu olmuşken ortaya çıkan bir sır ikilinin de sarsılmasına neden oluyor. Bu noktada radikal bir karar alan Efsun ise resmen Gaziantep’e dönme kararı alır.

Senden Daha Güzel Dizisinde Neler Oluyor?

Yaz dizileri arasında en çok izlenen projeler içerisinde yer alan Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Efsun ve Emir nişanlanma kararı alır. Bu her ne kadar gerçek anlamda bir nişan olmasa da Emir ve Efsun birbirine daha fazla yakınlaşır. Emir’e olan duygularını gizlemek için uğraşan Efsun Gaziantep’e dönme kararına bir defa daha gözden geçirir. Fakat Emir’in eski eşinin diziye dahil olması ortalığı bir hayli karıştırır. Efsun’u kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapan Emir yeni bir sır ile karşı karşıya kalır.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu