DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisinde Müthiş Son! Efsun ve Emir Aşkı İvme Kazandı!

Senden Daha Güzel dizisi Fox tv ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Ekran başındaki izleyiciler ise dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ile bekliyor. İşte haberin tüm detayları...

Senden daha güzel isimli dizi Fox TV ekranlarının romantik komedi dalındaki projeleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde senden daha güzel isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reyting sonuçlarını elde edemese de ekranlara gelmeye devam ediyor. Senden daha güzel isimli dizinin kemik izleyici kadrosu ise projenin yeni bölümünde neler olacağını merak ile bekliyor.

Senden Daha Güzel Dizisinde Büyük Atraksiyon!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizinin yeni bölüm detayları ortaya çıktı. Dizinin yeni bölümünde Efsun ve emir arasındaki yakınlaşma daha da artacak. Özellikle Gaziantep’e gitmek için hazırlık yapan Efsun Emir’e karşı duygularını gizleyemeyecek. Bunun dışında aynı şekilde Emir de Efsun’a karşı bir şeyler hissettiğinin farkına vararak bunu dizginlemeye çalışsa da başaramayacak. Her ne kadar birbirlerine karşı bir şey hissetseler de aralarındaki savaşta aynı aşkları gibi büyüyecek. Efsun Emir hakkında öğrendiği bir bilgi ile duygularını gizleme kararı alacak.

Başa dön tuşu