DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisi Yeni Bölümü İle Adeta Şaşırttı! Efsun Aşkı Doruklarda Yaşıyor..

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümü merak söz konusu oldu. Peki ama dizinin yeni bölümünde neler olacak ve işte haberin detayları..

Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümü merak söz konusu oldu. Ekran başındaki izleyiciler dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ile beklerken sonunda dizinin fragmanı yayınlandı. Alınan bilgiler neticesinde senden daha güzel isimli dizi yaz dizileri arasında en çok tercih edilen projeler arasında yer alan bir yapım oldu. Bundan dolayı dizinin kemik izleyici kadrosu da yeni bölümü merak ile bekliyor.

Senden Daha Güzel Dizisinde İşler Koptu!

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizinin yeni bölümünde Emir ve Efsun arasında ipler gerilirken ikili birbirine karşı olan duygularını kendilerine bile itiraf edemeyecek boyuta gelir. Fakat Emir’in her fırsatta Efsun’u kısıtlaması ve onu kıskanması çalışanların dikkatinden kaçmaz. Kendini bile itiraf edemediği bir aşkı yaşayan Emir her ne kadar Efsun dan uzak durmaya karar verse de bunda başarılı olamayacağını anlar. Emir ve Efsun arasında ipler adeta gerilirken bu durumda ne yapacağını bilemeyen Efsun da aynı şekilde Emir’e karşı olan duygularını saklamaya çalışır. Efsun’un Gaziantep’e gitmesi için çabalamaya çalışan Emir bu defa tersine bir karar alarak gitmemesi için elinden gelen her şeyi yapar. Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölüm fragmanında olacakları haberimizde derledik..

Başa dön tuşu