DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisi Sona mı Yaklaşıyor? Efsun ve Emir Aşkı Bunu İspatladı!

Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosuyla yoluna devam eden bir proje oldu. Dizi severler ise senden daha güzel isimli projenin akıbetini araştırıyor ve işte haberin detayları...

Senden Daha Güzel dizisi her ne kadar büyük umutlar ile başlasa da alınan bilgiler neticesinde dizi bir süre sonra istediği sonuçları elde edemedi. Fakat YouTube’da en çok izlenen projeler arasında yer alan senden daha güzel isimli dizinin akıbeti de merak söz konusu oldu. Bunun ile birlikte dizide Emir ve Efsun arasında yaşanan aşk ise senden daha güzel isimli dizinin sona yaklaştığını sorguluyor.

Senden Daha Güzel Dizisinde Aşk Ele Verdi..

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizide Emir ve Efsun arasında yaşanan aşkın bir anda meydana gelmesi izleyicileri tedirgin etti. Ekran başındaki izleyiciler Emir ve Efsun’un birbirine birden Aşık olmasının altındaki nedenin final olup olmadığını merak ediyor. Kimi izleyiciler ise senden daha güzel isimli dizinin yakında final yapacağını söylese de kimi izleyiciler de dizinin yaz sezonu boyunca devam etmesini istiyor.

Başa dön tuşu