DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisi Öyle Bir Karar Aldı ki.. Resmen Ortalık Karıştı!

Senden Daha Güzel dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Alınan bilgiler neticesinde dizi magazin gündemine bomba gibi düştü ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları elde edemese de istediği başarıyı neredeyse yakalamış durumda. Alınan bilgiler neticesinde Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Emir ve Efsun arasındaki gerilim artarken ekran başındaki izleyiciler ise şimdiden yeni bölümde neler olacağını merak ile bekliyor. Bunun ile birlikte Senden Daha Güzel dizisine yeni oyuncuların dahil olması da dizideki entrikayı bir hayli arttırdı.

Senden Daha Güzel Dizisi Olay Oldu..

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan senden daha güzel isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile olay oldu. Bunun ile birlikte dizinin final yapması beklenirken alınan bilgiler neticesinde senden daha güzel isimli projenin yaz sezonu boyunca ekranlara geleceğine dair iddialar da gündeme geldi. Bu iddialar ise dizinin kemik izleyici kadrosu bir hayli sevindirdi. Her ne kadar final yapması beklense de senden daha güzel isimli dizi diğer yaz dizilerine oranla bir tık daha iyi reytingler alıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu