DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisi Boşa Kürek Çekiyor! Dizi Adeta Yere Çakıldı! Final mi Yapıyor?

Senden Daha Güzel dizisi Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kemik izleyici kitlesine sahip olsa da proje istediği reyting sonuçlarını elde edemedi. İşte haberin tüm detayları...

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Senden Daha Güzel isimli dizi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Dizi her ne kadar kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam etse de alınan bilgiler neticesinde reytinglerde istediği sonucu elde edemedi. Dizinin reytinglerde iyi bir sonuç elde edememesinin ardından ekran başındaki izleyiciler ise senden daha güzel isimli dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor.

Senden Daha Güzel Dizisine Talih Kuşu!

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve romantik komedi dalındaki dizeler arasında en dikkat çeken projelerin başında yer alan senden daha güzel isimli dizi yayınlandığı günden bu yana çok büyük umutlar ile başlasa da istediği sonuçları elde edemedi. Alınan bilgiler neticesinde senden daha güzel dizisinin günden güne reytinglerinin düştüğü de ortaya çıktı. Fakat ne kanal ne de yapım ekibi dizinin final yapacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Kimi iddialar ise Senden Daha Güzel dizisinin yaz sezonu boyunca ekranlarda olacağını söylüyor.

Başa dön tuşu