DİZİ

Senden Daha Güzel Dizisi Adeta Yere Çakıldı! Dizi Reytingleri Herkesi Şaşırttı! Yok Böyle Bir şey…

Senden Daha Güzel dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Ayrıca Senden Daha Güzel dizisi hakkında da birtakım iddialar ortaya atıldı. İşte haberin tüm detayları...

Senden daha güzel isimli dizi Fox TV ekranlarının romantik komedi dalındaki projesi olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reytingleri elde edemedi..

Senden Daha Güzel Dizisi Yine Hayal Kırıklığına Uğradı..

Fox TV ekranlarında yayınlanan senden daha güzel isimli dizi yayınlandığı günden bu yana çok büyük umutlar ile ekranlara gelse de dizi reytinglerde istediği başarıyı elde edemedi. Ekran başındaki izleyiciler ise Senden Daha Güzel dizisinin akıbetini merak ederken reyting sonuçları açıklandı. Alınan bilgiler neticesinde romantik komedi dalındaki dizi her ne kadar iyi sahneleri izleyiciler ile buluştursa da senden daha güzel dizisi yine reytinglerde adeta yere çakıldı. Dizi bir türlü istediği sonuçları alamadı. Bundan dolayı senden daha güzel dizisinin kemik izleyici kadrosu ise dizinin akıbetini merak ederken kanal ya da yapım ekibinden herhangi bir final açıklaması yapılmadı. Fakat konusu itibari ile eleştiri konusu haline gelen senden daha güzel isimli dizi yayınlanan son bölümünde de reytinglerde gerileme yaşadı.

Başa dön tuşu