DİZİ

Sen Çal Kapımı Dizisine Büyük Rağbet! Hayranları Çıldırdı.. Dizi Yeniden mi Ekranlara Gelecek?

Sen çal kapımı dizisi geçen sezon romantik komedi dalındaki projeler arasında yer alıyordu. Alınan bilgiler neticesinde sen çal kapımı isimli dizi yoğun rağbet gördü ve işte haberin detayları...

Sen çal kapımı dizisi geçen sezon yaz aylarında izleyiciler ile buluşan projeler arasında yer alıyordu. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde sen çal kapımı dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizinin yurt dışında birçok ülkede yayınlandığı da biliniyor.

Sen Çal Kapımı Dizisi Olay Oldu!

Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında romantik komedi dalındaki bir proje olan sen çal kapımı her hafta izleyiciler ile buluşmaya devam eden bir yapımdı. Alınan bilgiler neticesinde dizinin final yapmasının ardından sen çal kapımı isimle proje yurt dışında birçok ülkede yayınlanma kararı aldı. Ekran başındaki izleyicilerden tam not alan sen çal kapımı isimli dizinin tekrar yayınlanması için izleyiciler harekete geçti. Fakat dizideki oyuncuların farklı projeler ile anlaşma sağlaması bu isteği biraz geri plana itti. Sen çal kapımı isimli dizi ise konusu ve oyuncu kadrosu ile en çok izlenen projeler arasında yer almayı başardı.

Başa dön tuşu