DİZİ

Sen Çal Kapımı Dizisi Ekranlara Tekrardan Geliyor! Olay Oldu!

Sen çal kapımı dizisi yaz dizileri arasında en çok izlenen projelerin içerisinde yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde dizi yabancı ülkelerde ekranlara gelmeye devam ediyor ve işte haberin detayları

GOOGLE News Abone Olun

Sen çal kapımı dizisi geçen sene yaz ayında Türkiye’de ekranlara gelerek çok iyi bir çıkış yakalamaysa da ilerleyen bölümlerde istediği reyting sonuçlarını elde ederek yoluna devam eden bir yapım oldu. Konusu dışında oyuncu kadrosu ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ekranların romantik komedi dizisi sen çal kapımı isimli projede Hande erçel ve Kerem Bursin ikilisi başrollerde yer alarak kariyer merdivenlerini hızla tırmandı. Alınan bilgiler neticesinde dizi Türkiye dışında yurt dışında birçok ülkede yayınlanmaya devam ediyor.

Sen Çal Kapımı Dizisi Olay Oldu

Geçen sene yaz ayında Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan sen çal kapımı dizisinin başrollerinde Hande erçel Eda karakterini hayat verirken aynı şekilde Kerem Bursin ise Serkan karakterini canlandırdı. Yurt dışında yoğun bir ilgi gören sen çal kapımı isimde dizi alınan bilgiler neticesinde bu sene birçok ülkede daha yayınlanma kararı aldı. Alınan bilgiler neticesinde dizine yurt dışında tekrardan yayınlanma kararının ardından Türkiye’deki izleyiciler de sen çal kapımı dizisinin tekrardan ekranlara gelmesi gerektiğini söylüyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu