DİZİ

Pınar Deniz Yargı Dizisinden Ayrılacak mı? Şok Eden Detay..

Pınar Deniz Son günlerde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncunun yargı dizisinden ayrılacağına dair iddialar gündeme geldi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Pınar Deniz Son günlerde en çok konuşulan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Pınar Deniz gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkarak yapımcıların yeni gözdesi haline geldi. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu yargı dizisinin ardından birçok projede yer alarak tatil yapmak yerine çalışmayı tercih etti. Bunun ile birlikte en son saçlarını kızıla boyatarak gündeme bomba gibi düşen ünlü oyuncu hakkında da şok edici iddialar gündeme geldi.

Pınar Deniz Tartışması Alev Aldı

Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan yargı isimli dizide Ceylin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Pınar Deniz yapımcıların yeni gözdesi haline geldi. Yargı isimli dizinin sezon finali yapmasının ardından ekran başındaki izleyiciler ise bir takım iddialarda bulundu. Dizinin sezon finaline girmesinin ardından kim oyuncular dinlenme kararı aldı fakat Pınar Deniz ise başka projeler ile anlaşma sağladı. Ünlü oyuncunun en son saçını Kızıla boyatması ile birlikte hayranları ise Pınar Deniz’in bu saç ile yargı dizisinde nasıl oynayacağını araştırıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu