MAGAZİN

Özge Gürel Hayranları İkiye Ayrıldı! Yer Yerinden Oynadı! Sosyal Medyada Kıyametler Koptu!

Özge Gürel son günlerde gerek özel hayatı gerek ise iş hayatı ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu yine gündeme bomba gibi düştü. İşte haberin tüm detayları...

Son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Özge Gürel yine bu gündeme bomba gibi düştü. En son rol aldığı projeler dışında evlilik kararı alarak gündeme gelen Özge Gürel ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu ile hayatını birleştirdi.

Özge Gürel Gelinliği Olay Oldu!

Güzelliği ve yeteneği ile ön plana çıkan ünlü oyuncu Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile nikah masasına oturarak gündeme bomba gibi düştü. İkilinin evlilik kararının ardından hayatlarını birleştirmesi magazin gündeminde en çok konuşulan konular arasında da yer aldı. Özge Gürel hayranları ise ikilinin evlilik kararının ardından sosyal medyada adeta ikiye ayrıldı. Kimisi Özge Gürel’in gelinliğinin çok güzel olduğunu dile getirilerek ünlü oyuncuya çok yakıştığını söylese de kimi takipçisi de Özge Gürel’in çok basit bir gelinlik tercih ettiğini dile getirdi. Ünlü oyuncunun gelinliğine yapılan bu eleştiriler ise sosyal medyada adeta yankı uyandırdı. Sosyal medyada Özge Gürel’in gelinliğini beğenenler ve beğenmeyenler olarak ikiye ayrılan kitle ünlü oyuncunun daha güzel bir gelinlik seçmesi gerektiğini söyledi. Fakat kimi Özge Gürel hayranları ise ünlü oyuncunun çok zarif bir tercih yaptığını ileri sürdü.

Başa dön tuşu