MAGAZİN

Özge Gürel Bir Defa Daha Gelinlik Giydi! Sosyal Medyada Yer Yerinden Oynadı

Özge Gürel geçtiğimiz günlerde Serkan Çayoğlu ile nikah masasına oturdu. Ünlü oyuncu 2 defa gelinlik giydi ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Özge Gürel iş ve özel hayatı ile son dönemde magazin gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu Özge Gürel geçtiğimiz günlerde Serkan Çayoğlu ile hayatını birleştirdi. Bunun ile birlikte Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu Almanya’da Nikah Masasına oturdu. Ünlü oyuncu Özge Gürel’in gelinlik tercihi sosyal medya takipçileri tarafından çok beğenilirken kimi takipçileri ise Özge Gürel’in başka bir gelinlik tercih etmesi gerektiğini dile getirdi. Bunun ile birlikte ünlü oyuncu Özge Gürel bir gelinlik tercihi daha yaparak ikinci defa gelinlik giymeyi tercih etti.

Özge Gürel Gelinliği Olay Oldu

Özge Gürel’in ikinci gelinlik tercihi ise yine sosyal medyada tartışma söz konusu oldu. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Özge Gürel Serkan Çayoğlu ile hayatını birleştirdikten hemen sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ileti ön plana çıktı. Ayrıca seçtiği gelinlikler ile de magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Özge Gürel, yaptırdığı makyaj ile de sosyal medya takipçilerinden tam not aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu