OTOMOBİL

Otomobil Sektöründe Müthiş Hamle! Fiyatlar Düşüyor mu?

Otomobil sektöründe yapılan hamle vatandaşı sevindirdi. Vatandaşlar ise otomobil fiyatlarının yarıya inip inmeyeceğini merak ediyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Otomobil sektöründe devlet tarafından yapılan hamle vatandaşı sevindirdi. Alınan bilgiler neticesinde fahiş diye tartışına karşı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan artan fiyat artışını otomobil sektöründe de inceleyeceklerini aktardı. Yapılan incelemeler sonucunda otomobil sektöründe yer alan arabalar galerileri satılarak daha üst miktarlara vatandaşlar ile buluşuyor. Bu durumdan rahatsız olan vatandaşlar araba fiyatlarının galerilerde daha fazla olduğunu dile getirerek gerekli yerlere başvuruda bulundu.

Otomobil Sektöründe Şok Detay..

Alınan bilgiler neticesinde otomobil sektöründe araba galerilerinde fiyatlar daha üst noktaya taşındı. Bunun ile birlikte vatandaşlar 1. el araba almak için araba galerilerine gittiği takdirde fiyatların normalin üstünde olduğunu söyleyerek ilgili yerlere başvuruda bulunduklarını açıkladı. Fahiş fiyat artışına karşı harekete geçtiklerini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bunu araba sektöründe de yaptıklarını ve galerilerin inceleme altına alınacağını belirtti.

Çip krizi ile birlikte araba fiyatları bir hayli yükseldi. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaşta ekonomi ile birlikte araba fiyatlarını da etkiledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu