EKONOMİ

Ons Altın Fiyatı Düşüyor mu? Uzmanlae Resmen Açıkladı!

Ons altın fiyatları düşecek mi? Vatandaş bu sorulara cevap ararken Altın fiyatlarını ne kadar olacağını merak ediyor ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Ons altın fiyatı ağustos ayı itibari ile düşecek mi? Altına yatırım yapan vatandaşlar Altın fiyatlarının Ağustos ayında ne kadar olacağını merak ediyor. Alınan bilgiler neticesinde altın fiyatları son yılın en yüksek seviyesine ilerlerken uzmanlar altın fiyatları hakkında sonunda beklenen açıklamaları yaptı. Uzmanlar tarafından yapılan açıklama sonucunda Altın fiyatlarının ağustos ayı itibari ile beklenenin altında seyredeceği söyleniyor. En son yüksek seviyelerde seyreden çeyrek altın fiyatı ise ons altın ile birlikte beklenenin altında seyredecek.

Ons Altın Düşüyor!

Altın ve dolar kuru son günlerde en çok konuşulan konular arasında yer alırken ekonomideki faizi sabit kalması da vatandaşları düşündürdü. Alınan bilgiler neticesinde ons altın ile birlikte Çeyrek ve yarım altın fiyatları da yağ aynı seyirde seyredecek ya da okunur aşağı yönüne çevirecek. Uzman isimler ise ons Altın fiyatlarının Ağustos ayında azalacağını söyleyerek ons altın ile birlikte gram altın fiyatının da düşeceğini belirtti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu