MAGAZİN

Netflix Platformu Yenilgiye Uğradı! Platform Türkiye’de Kapanacak mı?

Netflix Türkiye'de en çok izlenen dizi ve film platformu olarak ön plana çıkıyordu. Fakat alınan bilgiler neticesinde netflix günden güne izleyici kaybı yaşadı ve işte haberin detayları...

  1. Netflix Platformu alınan bilgiler neticesinde bir hayli gerileme yaşadı. Bunun ile birlikte birçok üye kaybeden netflix platformunun nasıl bir yol izleyeceği ise merak söz konusu oldu.

Netflix Disney Plus Karşısında Güç Kaybetti!

Disney Plus isimli platformun Türkiye’ye gelmesinin ardından alınan bilgiler neticesinde netflix Günden güne üye kaybetmeye devam ediyor. Netflix isimli platformun hem pahalı olduğu öne sürülürken hem de fiyat kalitesine göre orantılı olmadığı da söyleniyor. Bunun ile birlikte izleyiciler netflix dışında Disney Plus’ı tercih ettiklerini dile getirdi. Alınan bilgiler neticesinde netflix isimli dizi ve film Platformu günden güne izleyici kaybı ile karşı karşıya kaldı. Bunun sonucunda ise ekran başındaki izleyiciler netflix için nasıl bir yol izleneceğini merak ediyor. Ayrıca yapılan açıklamalara göre üye kaybeden film ve dizi platformu netflix alınan bilgiler neticesinde bünyesindeki işçi çıkarma işlemlerine de devam ediyor. Yani netflix platformunda birçok kişi işsiz kaldı.

Başa dön tuşu