MAGAZİN

Neslihan Atagül Oyunculuğu Bırakıyor mu? Beklenen Açıklama Geldi.. Hayranları Şok!

Neslihan Atagül gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Ünlü oyuncunun ne zaman ekranlara geleceği ise merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

Neslihan Atagül bu zamana kadar rol aldığı projeler ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu oldu. Güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken Neslihan Atagül aynı zamanda rol aldığı projelerde de ekran başındaki izleyicileri derinden etkiledi. En son sefirin kızı isimli dizide rol alan ünlü oyuncunun ne zaman yeni bir dizi ile ekranlara geleceği ise tartışma söz konusu oldu.

Neslihan Atagül Projeleri Kabul Etmiyor..

 

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül en son Sefer’in kızı isimli dizide rol aldıktan hemen sonra sağlık problemlerinden dolayı diziden ayrılma kararı aldı. Bunun ardından ünlü oyuncu uzun soluklu herhangi bir projede yer almadı. Neslihan Atagül hayranları ise ünlü oyuncunun ne zaman bir dizide rol alacağını merak ile bekliyor. Konu ile alakalı ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama gelmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Neslihan Atagül oyunculuğu tamamen bırakıyor mu? Hayranları bu soruya cevap arıyor.

Başa dön tuşu