MAGAZİN

Neslihan Atagül Kendisi Hakkında Öyle Bir Açıklama Yaptı ki.. Hayranları Adeta Mest Oldu..

Neslihan Atagül gerek yeteneği gerek ise güzelliği ile ön plana çıkmayı başardı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu kendisi hakkında bir açıklamada bulunduğu işte haberin detayları...

Neslihan Atagül rol aldığı projeler ile yeteneğini her defasında ispatlamayı Başaran oyuncular arasında yer alıyor. Ünlü oyuncu en son sefirin kızı isimli dizide çok iyi bir performans sergileyerek adeta akıllara kazındı.

Neslihan Atagül’den Büyük İtiraf!

Hayatı hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Neslihan Atagül oyuncu olmaya nasıl karar verdiğini de açıkladı. Ünlü oyuncu tarafından yapılan açıklama hayranlarını da mest etti. Neslihan Atagül küçükken oyuncu olmak istediğini dile getirdi ve küçük yaşta aynanın karşısına geçip taklit yaptığını da açıkladı. Yani oyunculuğun küçüklükten geldiğini dile getiren ünlü oyuncu çocuk yaşta böyle şeyleri sevdiğini ve aile karşısında sürekli taklit yaparak oyunculuk yeteneğini geliştirdiğini de ifade etti. Neslihan Atagül daha sonra annesi ile birlikte bir ajansa başvuru yaptığını ve oyunculuk serüveninin başladığını açıkladı.

Başa dön tuşu