MAGAZİN

Murat Boz ve Burcu Özberk Çok Yakıştırıldı! İkili Şimdiden Göz Doldurdu!

Murat Boz ve Burcu Özberk ikilisi alınan bilgiye göre yeni bir projede ekranlara gelecek. İkilinin hayranları ise Murat Boz ve Burcu Özberk'in birbirine çok yakıştığını söyledi. İşte haberin tüm detayları...

Murat Boz ve Burcu Özberk partnerli şimdiden ekran başındaki izleyicileri heyecan verdi. Alınan bilgiler neticesinde ekranların en çok sevilen oyuncuları arasında yer alan ikili son dönemde rol aldığı yapımlar ile de ön plana çıkmayı başardı. Şimdi isim Murat Boz ve Burcu Özberk partnerliği magazin gündemine bomba gibi düştü.

Murat Boz ve Burcu Özberk Hayranları Ekran Başına!

2 ünlü isim dijital yayın Platformu olan bir dizide yer alacak. Dizi hakkındaki detaylar ortaya çıkarken Murat Boz ve Burcu Özberk ikilisi rüyanda görürsün isimli filmde başrol oynayacak. Proje hakkında açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Murat Boz sektöre yeni giriş yapacak bir dijital platformda yer alacağını söyleyerek heyecanlı olduğunu dile getirdi. Ünlü oyuncu Burcu Burcu Özberk ile de iyi bir partner olacaklarına inandığını söyleyen Murat Boz Eylül ayında çekimlerinin başlayacağını da ifade etti. Ünlü oyuncunun bu açıklamasının ardından gözler ise Burcu Özberk’e çevrildi. İkilinin yeni bir proje filmi ile bir araya gelmesi ise ekran başındaki izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı.

Başa dön tuşu