DİZİ

Miray Daner Öyle Bir Açıklama Yaptı ki.. TRT 1 Kara Tahta Dizisinin Fişini çekiyor mu?

Miray Daner hem yeteneği hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü oyuncu Miray Daner Kara Tahta dizisi hakkında açıklamalarda bulundu. İşte haberin tüm detayları...

Miray Daner ekranların en çok sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan kara tahta isimli dizide başrolde yer alan Miray Daner birtakım talihsizlik yaşadı..

Miray Daner Hayranlarına Müjdeli Haberi Duyurdu!

Alınan bilgiler neticesinde önceki hafta Furkan Andıç dizide dizini incittikten sonra setlere kısa bir ara verilmişti. Bunun ardından kara tahta isimli dizinin final yapması gündeme geldi. İstediği reytingleri elde edemeyen dizinin akıbeti merak söz konusu olurken kanal kara tahta isimli dizinin devam edeceğini açıkladı. Bunun ile birlikte önce Miray dener ardından da Furkan Andıç’ın koronavirüse yakalanması ile birlikte yine setlere ara verildi. Dizi setinde yaşanan bu zorunlu ara ile birlikte oyuncuların durumu da merak söz konusu oldu. Ünlü oyuncu Miray Daner sosyal medyadan paylaşım yaparak sağlığının iyi olduğunu dile getirdi. Kara tahta dizisinin izleyicileri ise Miray Daner tarafından yapılan bu paylaşım ile bir hayli sevindi. Alınan bilgiler neticesinde kara tahta dizisinde aksi bir durum yaşanmadığı takdirde dizinin yayınlanmaya devam etmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu