DİZİ

Mezarlık Dizisinin Yeni Sezonu Olacak mı? İşte Beklenen Açıklama.. Dizi Severler Şok Oldu..

Mezarlık dizisi netflix ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer aldı. Ekran başındaki izleyiciler ise mezarlık dizisinin yeni sezonda netflix ekranlarında olup olmayacağını merak ediyor ve işte haberin detayları...


Mezarlık dizisi netflix ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde netflix ekranlarında bir dönem birincilik elde eden mezarlık dizisi ekran başındaki izleyicilerden de tam not aldı. Ekran başındaki izleyiciler mezarlık dizisinin yeni sezonda ekrana gelip gelmeyeceğini merak ediyor ve işte haberimiz..

Mezarlık Dizisinden Beklenen Açıklama..

Netflix ekranlarında izleyiciler ile buluşan mezarlık isimli diziden sonunda beklenen açıklama geldi. Arka Sokaklar isimli diziye benzetilen mezarlık dizisi netflix’te birincilik elde etti. Alınan bilgiler neticesinde mezarlık dizisinin yeni sezonda da netflix’te ekranlara geleceği ortaya çıktı. Birce Akalay gibi yetenekli bir oyuncunun başrollerinde yer aldığı mezarlık dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir proje oldu. Alınan bilgiler neticesinde mezarlık dizisinin yeni sezonda da ekranlarda olacağı ortaya çıktı. Bu durum ise izleyicileri bir hayli sevindirdi.

Başa dön tuşu