MAGAZİN

Merve Boluğur Sinirlerine Hakim Olamadı! Bakın Neler Söyledi!

Merve Boluğur son günlerde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Merve Boluğur yaptığı bir açıklama ile gündeme bomba gibi düştü ve işte haberin detayları.

GOOGLE News Abone Olun

Merve Boluğur yine magazin gündemine bomba gibi düştü. Yaptığı bir açıklama ile gündem olan ünlü oyuncu eski eşi Murat Dalkılıç ile sosyal medya hesabından atıştı. Geçtiğimiz günlerde Merve Boluğur hakkında açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç kendisinin suçlanmaması gerektiğini belirterek ayrılma nedenimizi Merve dilerse açıklar açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklama Merve Boluğur’u bir hayli sinirlendirdi.

Merve Boluğur Ateş Püskürdü

Yaptığı samimi paylaşımlar ile gündeme gelen ünlü oyuncu Merve Boluğur hakkında açıklamalarda bulunan eski eşi Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Murat Dalkılıç tarafından yapılan açıklamalar ise Merve boluğur’u sinirlendirdi. Ünlü oyuncu Merve Boluğur Murat Dalkılıç’ın ayrılık nedenimizi dilerse Merve açıklar açıklamasına tepki göstererek sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü. Artık hakkımı savunacağım diyen Merve Boluğur Murat Dalkılıç’a olan tepkisini de belli etti.

Ünlü oyuncunun hayranları ise Merve boluğur’un çok önemli bir karar aldığını belirterek haklı olduğunu ve Murat Dalkılıç’ın haksız olduğunu dile getirdi. Sosyal medya ise Merve Boluğur tarafından yapılan açıklama ile sarsıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu