MAGAZİN

Merve Boluğur Hayranları O Açıķlamaya Çıldırdı! Ortalık Resmen Karıştı

Merve Boluğur hakkında açıklamalarda bulunan Murat Dalkılıç herkesi şaşkına çevirdi. Merve Boluğur hayranları ise Murat Dalkılıç'ı suçladı ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Merve Boluğur hakkında son açıklama ise Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’tan geldi. Son günlerde sosyal medyada özellikle Merve Boluğur hakkında şok edici açıklamalar magazin gündemine de bomba gibi düştü. Bunun ile birlikte Merve boluğur’un yaptığı paylaşımların altında genellikle Murat Dalkılıç hedef alındı. Kendini açıklama yapmak zorunda hissettiğini söyleyen ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ise Merve Boluğur hakkında konuştu. Kendisinin suçlanmaması gerektiğini dile getirdi.

Merve Boluğur Polemiği Bitmiyor

Eski eşi Merve Boluğur hakkında sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç herkesi şaşkına çevirdi. Merve boluğur’un Hedef alınmaması gerektiğini dile getiren ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ardından kendinin bu olayla alakalı bir ilgisinin olmadığını da ifade etti. Bunun ile birlikte eski eşi Merve boluğur’un gayet normal paylaşımlar yaptığını dile getiren Murat Dalkılıç neden ayrıldığımızı Merve anlatabilir yorumunda da bulundu.

Murat Dalkılıç tarafından yapılan bu açıklamaların ardından Merve Boluğur hayranları harekete geçti. Kimi sosyal medya kullanıcıları Murat Dalkılıç’ın sadece kendini akradığını dile getirerek Merve boluğur’a haklı gördüklerini ve bu açıklamanın çok saçma olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu