MAGAZİN

Mert Yazıcıoğlu Öyle Bir Karar Aldı ki.. Hayranları Resmen İsyan Etti..

Mert Yazıcıoğlu rol aldığı projeler ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu, aldığı bir kararı açıkladı. İşte haberin tüm detayları...

Mert Yazıcıoğlu genç kuşağın en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Bu zamana kadar aldığı projeler ile ön plana çıkan ünlü oyuncu zaman zaman kendisi gibi başarılı oyuncular ile de partnerlik yaptı. Alınan bilgiler neticesinde ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ile de mutlu bir birlikteliğe adım attı.

Mert Yazıcıoğlu Resmen İtiraf Etti..

Bir Dergiye verdiği röportaj sırasında dikkat çeken açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu hayatından aldığı en radikal kararı açıkladı. Ünlü oyuncu üniversitede işletme bölümüne bırakıp oyunculuk hayalinin peşinden koştuğunu dile getirerek aldığı en radikal kararın hayatında bu olduğunu ifade etti. Bunun ile birlikte başarısız olmak tanımını çok kullanmadığını dile getiren ünlü oyuncu kendini başarılı gördüğünü ve bazen deneyimlerin başarısız olmak adına çok iyi yolları sevk edildiğini de aktardı. Açıklamalarını devam eden ünlü oyuncu bu zamana kadar oynadığı karakterleri kendisine yakın hissettiğine ve bundan dolayı da üstesinden geldiğini söyledi.

Başa dön tuşu