MAGAZİN

Mert Yazıcıoğlu Kerem Bursin’e Adeta Meydan Okudu! Ortalık Resmen Karıştı

Mert Yazıcıoğlu meslektaşı Kerem bursin'e meydan okudu. Bunun ardından sosyal medyada beklenmedik yorumlar yapıldı ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Genç kuşağın en çok sevilen oyuncuları arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu rol aldığı projelerle bu zamana kadar sergilediği performanslar ile büyük bir beğeni topladı. Bunun ile birlikte sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile de gündeme gelen Mert Yazıcıoğlu meslektaşı Kerem Bursin’e de adeta meydan okudu. Spor salonunda bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu tek Rakibim Kerem Bursin notunu düştü.

Mert Yazıcıoğlu’ndan Anlamlı Kapışma!

Sosyal medya hesabını çok sık kullanan ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu spor yaptığına dair görüntüleri de paylaşmayı ihmal etmiyor. Alınan bilgiler neticesinde spor salonunda bir kare paylaşarak tek rakibinin Kerem Bursin olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Mert Yazıcıoğlu hayranlarının yine yüzünü güldürdü. Bu duruma kayıtsız kalmayan Kerem Bursin ise esprili bir şekilde karşılık verdi. İki yakışıklı oyuncunun sosyal medyadaki bu esprili paylaşımları ise hayranlarının yüzünü güldürdü.

Genç kuşağın en çok sevilen isimlerinden biri olan Mert Yazıcıoğlu ve Kerem Bursin ikilisi spor salonunda kareler paylaşarak birbirlerine gönderme yapmaya devam etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu