MAGAZİN

Kerem Bursin Türkiye’den Gidiyor mu? Ünlü Oyuncu Açıkladı! Hayranları Şok Geçirdi..

Kerem Bursin son zamanların en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Ünlü oyuncunun yurt dışında başka projeler ile anlaşma sağlayıp sağlamadığı ise merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Kerem Bursin son zamanlarda en dikkat çeken erkek oyuncular arasında yer alıyor. Özellikle Fox TV ekranlarında Hande Erçel ile başrolü paylaşan Kerem Bursin bu dizinin final yapmasının ardından kariyerinde çok iyi bir çıkış elde etti. Fakat ünlü oyuncunun henüz herhangi bir projede yer almaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kerem Bursin Tercihini Açıkladı..

Fox TV ekranlarının romantik komedi dalındaki dizileri arasında yer alan sen çal kapımı isimli projede Kerem Bursin başrolü Hande Erçel ile paylaştı. Bu dizinin ardından gerek Türkiye gerek ise yurt dışında birçok hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Kerem Bursin’in Türkiye’de herhangi bir dizi ile anlaşma sağlamaması ise dikkatlerden kaçmadı. Kimi iddialar ünlü oyuncunun yurt dışında başka bir proje ile anlaşma sağlayacağını öngörüyor. Fakat ünlü oyuncu Kerem Bursin’den henüz bir açıklama gelmemesi ise hayranlarını sevindirdi. En son Disney Plus ile anlaşma sağlayan ünlü oyuncunun hangi projede yer alacağı merak söz konusu olurken Kerem Bursin hayranları ise çok yakın zamanda ünlü oyuncu ekranlarda görmek istediklerini dile getirdi. Ünlü oyuncu projelerden ziyade dinlenmeyi tercih ettiğini ifade etti.

Başa dön tuşu