DİZİ

Kasaba Doktoru Dizisi Bomba Gibi Geliyor! Dizide Büyük Değişim

Kasaba doktoru dizisi yeni sezon hazırlığına başladı. Dizinin yeni sezonunda neler olacağı ise herkes tarafından merak söz konusu oldu ve işte haberin detayları...

GOOGLE News Abone Olun

Kasaba doktoru dizisi TRT 1 ekranlarında geçen sezon izleyiciler ile buluşan bir yapım oldu. Alınan bilgiler neticesinde dizi ekranlara geldiği günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alamasa da kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam etti. Gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile birçok eleştiri alan kasaba doktoru dizisi alınan bilgiler neticesinde sonunda istediği başarıyı yakalayarak yeni sezon hazırlığına başladı. Bunun ile birlikte dizi her ne kadar tutulmaz olarak görülse de kanal ve yapım ekibi kasaba doktorunun yeni sezonda da ekranlarda olacağına dair bilgi verdi.

Kasaba Doktoru Dizisi Olay Oldu

Ilk sezonda istediği başarıyı elde edemeyen kasaba doktoru dizisinin yeni sezonda bir takım değişiklikler yaparak ekranlara geleceğine dair iddialar da gündeme bomba gibi düştü. Bunun ile birlikte kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan kasaba doktorunun yeni sezonunda oyuncu kadrosunda bir takım değişikliklerin olacağı ortaya çıktı. Ekran başındaki izleyiciler ise kasaba doktorunun yeni sezonunda ne gibi değişiklikler yaşayacağını şimdiden merak ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu