DİZİ

Kardeşlerim Dizisinden Büyük Hamle! Dizinin Yeni Sezon Detayları Belli Oldu! İzleyiciler Çıldırdı!

Kardeşlerim dizisi yayınlandığı günden bu yana çok iyi sonuçlar alarak yoluna devam eden bir yapım oldu. Alınan bilgiye göre Kardeşlerim dizisinin ne zaman yayın hayatına döneceği de belli oldu. İşte haberin tüm detayları...

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alıyor. 2 sezon boyunca başarılı bir şekilde ekranlara gelen kardeşlerim dizisinin yeni sezonda ne zaman ekranlara geleceği ise merak söz konusu oldu. Cumartesi akşamları yayınlanan kardeşlerim 3. sezon hazırlığına da başladı.

Kardeşlerim Dizisi İçin Nefesler Tutuldu!

Konusu ve oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kardeşlerim dizisi reytinglerde çok iyi bir başarı elde etti. Bunun ile birlikte kardeşlerim dizisinin yayın hayatına başlamasının ardından Gönül Dağı isimli dizi ise reytinglerde ikinci sırada yer aldı. Dizinin bu kadar sevilmesinin ardından yeni sezonda ne zaman ekranlara geleceği ise merak söz konusu olurken sonunda beklenen açıklama yapıldı. Alınan bilgiler neticesinde kardeşlerim dizisi Eylül ayında yeni sezonuyla ekranlara gelecek. Bunun ile birlikte kardeşlerim dizisinin ekibinin ise Ağustos ayında yeni sezon için sete çıkması bekleniyor. Bu açıklamalar ile birlikte ekran başındaki izleyiciler ise dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ile bekliyor.

Başa dön tuşu