DİZİ

Kara Tahta Dizisinin Başındaki Musibet Sonunda Kalktı! Dizi Hakkında İnanılmaz Bir Karar Alındı!

Kara Tahta dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek. Alınan bilgiye göre Kara Tahta dizisi yakın zamanda ekranlara gelecek. İşte haberin tüm detayları...

Kara tahta dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fakat alınan bilgiler neticesinde dizi istediği reytingleri elde edemedi. Bundan dolayı ekran başındaki izleyiciler ise kara tahta dizisinin akıbetini merak ediyor.

Kara Tahta Dizisi Şeytanın Bacağını Kırdı!

TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşan kara tahta isimli dizi yayınlandığı günden bu yana istediği reytingleri elde edemese de yoluna devam eden bir yapım oldu. Fakat dizi yayınlandığı günden bu yana birçok musibet ile de karşı karşıya kaldı. Ilk önce dizide başrolde yer alan Furkan Andıç dizini kırarak ekranları kısa bir süreliğine ara vermek zorunda kaldı. Bunun ardından dizinin diğer başrol oyuncusu olan Miray Daner de aynı şekilde koronavirüse yakalandı. Bundan dolayı dizi setine uzun bir süre ara verilse de sonunda beklenen müjde geldi. İkilinin sağlığına kavuşmasının ardından alınan bilgiler neticesinde kara tahta dizisinin yaz sezonunda ekranlara geleceği açıklandı. Her ne kadar büyük umutlar ile başlasa da kara tahta dizisi istediği reytingleri elde edemese de dizi ekranlara gelmeye devam edecek.

Başa dön tuşu