DİZİ

İyilik Dizisi Şimdiden Olay Oldu! Dizi Yayından Kaldırılıyor mu?

İyilik dizisi gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile her ne kadar en çok eleştirilen projeler arasında yer alsa da izlenmeye devam ediyor. Dizinin yeni sezonu ise merak ile bekleniyor ve işte haberin detayları..

GOOGLE News Abone Olun

İyilik dizisi bu zamana kadar gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile en çok eleştiri alan projelerin başında yer aldı. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde dizi konusu ve oyuncu kadrosu ile her ne kadar eleştirilse de izlenmeye devam ediyor. Aldatma temalı yapısı ile yasak elma dizisine benzetilen iyilik dizisi yeni sezonu ile de şimdiden merak söz konusu oldu. Ekran başındaki izleyiciler iyilik dizisini yeni sezonunda neler olacağını merak ile beklerken kimi izleyiciler ise bu dizinin yayınlanmaması gerektiğini savunuyor.

İyilik Dizisi Hakkında Şok Karar

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan iyilik dizisi genel itibari ile yasak Elma dizisi ile eşdeğer tutuluyor. Alınan bilgiler neticesinde her ne kadar eleştiri yağmuruna tutulsa da izlenme oranı da iyi olan iyilik dizisinin yeni sezonda ekranlara geleceği ortaya çıktı. Sezon finali yapan dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise şimdiden tartışma söz konusu oldu. Ekran başındaki izleyiciler dizinin entrika dolu konusu ile heyecan yarattığını dile getirdi. Bu açıklamalar ile birlikte dizinin kemik izleyici kadrosu ise merak ile iyilik dizisini yeni sezonunu bekliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu